naar inhoud

Praktisch

dienst Sport

Asphaltcosite 20
1730 Asse

tel.0477 71 30 40
e-mail visitekaartje

Openingstijden

Maandag: 08.30 u. tot 12.00 u.
Dinsdag: 08.30 u. tot 12.00 u.
Woensdag: 08.30 u. tot 12.00 u.
Donderdag: 08.30 u. tot 12.00 u.
Vrijdag: 08.30 u. tot 12.00 u.

of na afspraak

Meer info

Sporten voor personen met een handicap

Download de G-sportbrochure of G-sportkalender met een overzicht van het sportaanbod voor personen met een handicap in Vlaams-Brabant en Brussel. In deze brochure kan je bijvoorbeeld een G-sportclub in de buurt zoeken of een uitleendienst voor G-sportmateriaal. 

Meer info over sporten voor personen met een handicap.

 

Periode Leeftijd Locatie Contact
3 t/m 7 juli  vanaf 8 jaar  Grimbergen

 Hilde Docus, sportdienst@grimbergen.be
 T 02 267 20 16

24 t/m 28 juli  vanaf 6 jaar  Tienen  Michel Roskin, sport@tienen.be
 T 016 80 48 88
24 t/m 28 juli  5 - 15 jaar  Rotselaar

 Gerda Vermeir
 gerda.vermeir123@telenet.be
 T 016 58 20 91

31 juli t/m 4 aug.  8 - 21 jaar  Tervuren

 Gert Noseda, gert.noseda@gmail.com
  M 0494 91 89 30

7 t/m 11 aug.  vanaf 8 jaar  Vilvoorde

 Kaat Van Cauwenbergh
 kaat.van.cauwenbergh@vilvoorde.be
 T 02 255 79 61

16 t/m 18 aug.  vanaf 8 jaar  Wezembeek-
 Oppem

 Leen Cox, leen.cox@vlaamsbrabant.be
 T 016 26 76 60

21 t/m 25 aug.  4 - 8 jaar  Zemst

 Aafje Annemans, aafje@telenet.be
 M 0498 21 80 30

28 t/m 30 aug. vanaf 8 jaar  Kortenberg  Leen Cox, leen.cox@vlaamsbrabant.be
 T 016 26 76 60
 28 t/m 31 aug. vanaf 12 jaar  Affligem

 Dirk Heylen
 dirk.heylen@vlaamsbrabant.be
 T 016 26 76 62